یک شرکت روسی نوع جدیدی از چترهای نجات را برای فرود جنگ افزارهای سنگین در مناطق عملیاتی آزمایش کرد.به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، شرکت تکنو دینامیکا نوع جدیدی از چترهای نجات را برای نخستین بار آزمایش کرد.

یک شرکت روسی نوع جدیدی از چترهای نجات را برای فرود جنگ افزارهای سنگین در مناطق عملیاتی آزمایش کرد. به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، شرکت تکنو دینامیکا نوع جدیدی از چترهای نجات را برای نخستین بار آزمایش کرد تا تولید انبوه آنها از سال 2017 آغاز شود. این مجموعه بزرگ، از 11 چتر اصلی تشکیل شده که مساحت آنها جمعا به 350 متر مربع می رسد و با استفاده از این چترها می توان جنگ افزارهای سنگین را از هواپیماهای ترابری مانند ایلیوشین 76، سالم بر زمین فرود آورد. هواپیمای ایلیوشین 76 در این فیلم عملیات، جنگاوران یک گروه کوماندوی روسی با استفاده از 20 خودروی زرهی که از هواپیما فرود آمده است، مسافتی برابر با 90 کیلومتر را طی می کنند. (برای دریافت فیلم، پس از راست کلیک روی آیکن دانلود، گزینه SAVE LINK AS را انتخاب کنید)

http://wpc.be1e.edgecastcdn.net/00BE1E/news/2016/02//alalam_635914167725383776_25f_4x3.mp4

دانلود نرم افزار علوم غریبه (علوم خفیه)

فیلم؛ فرود جنگ‌افزارهای سنگین روسی با چتر

برنامه:حدیث کساء

دانلود نرم افزار راه نجات-ثواب الاعمال وعقاب الاعمال

فرود ,نجات ,آزمایش ,چترهای ,جدیدی ,شرکت ,نجات را ,را برای ,آزمایش کرد ,از چترهای ,چترهای نجات ,مناطق عملیاتی آزمایش

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


minugrafick درسا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. serrymatog sumptisodi کارینا دست نوشت های یک مهندس علوم دامی firuzecolour niiksalehi avagroup خودم و نوشته هام

مشاوره تحصیلی تخصصی ( تمامی مقاطع )

تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۲